UBYTOVÁNÍ

Ubytujte se a relaxujte na čerstvém horském vzduchu v údolí třetího nejvyššího pohoří České republiky – Kralického Sněžníku (1.424 m.m.m). Místa pramene řeky Moravy, unikátní oblasti evropského trojrozvodí, v těsné blízkosti Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Zrekonstruovaný areál Mamutov nabízí celoroční ubytování. U nás si užijete chvilky ticha, čerstvý vzduch a když se zaposloucháte, tak uslyšíte i zurčení horského potoka. Lze se ubytovat na jednotlivých pokojích nebo si pronájmout celou budova jako "chalupu" s vašimi přáteli nebo rodinou na dovolenou, oslavu nebo jakoukoliv jinou příležitost.

Ubytování na pokojích

Na hlavní budově je možné se ubytovat na dvou třílůžkových a čtyřech čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou jednoduše, ale účelně vybaveny pro krátkodobé sportovní a turistické pobyty. Na každém pokoji je skříň s organizátorem, kónické krabičky pro odložení osobních věcí, přímotop a fleecové deky pro případ chladného počasí. Na pokojích je také umyvadlo s teplou vodou. Sprchy a WC jsou společné na patře. V celém objektu hlavní budovy je signál wi-fi.

Uspořádání pokojů

Společenská místnost

Na hlavní budově se nachází hlavní společenská místnost. Tato místnost slouží také jako jídelna. Dominantou jí je velký krb, u kterého lze večer posedět s přáteli u praskajícího dřeva. Tato místnost je přístupná po celý den. Můžete si také zapůjčit různé stolní hry a šachy, zahrát šipky nebo stolní fotbálek. Dle zájmu ubytovaných ve společenské místnosti lze zajistit také různé programy pro děti i dospělé – taneční podložky, videohry, nebo promítání přes projektor (pohádky, sportovní přenosy).

Bar a kuchyňka

Součástí hlavní společenské místnosti je bar s kompletním výčepem a příslušenstvím pro čištění skla. Bar je plně pod vaší kontrolou, který „zavře“ až vy budete sami chtít. Pro děti je možné zařídit také točenou limonádu. Ať vás přepadne chuť kdykoliv, nebo se vám jen hezky večer sedí a nechce jít spát, tak je vám k dispozici.

Součástí baru je i rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a lednice na potraviny. Samozřejmostí je i základní nádobí. V případě zájmu vám zapůjčíme indukční varnou desku nebo remosku k pečení.

Dětský koutek a trampolína

Pro nejmenší děti u nás najdete dětský koutek s hračkami, posezením a omalovánkami. Venku si dětí mohou hrát na pískovišťi, nebo skákat na trampolíně.

Další zábava

Venkovní letní altán

Krytý altán o rozměru 7x15 metrů slouží jako společenský prostor k venkovním aktivitám a kryt před deštěm při nich. Je z něj přímý přístup na nádvoří (výhodné zejména u grilování za špatného počasí). Je vhodný pro diskotéky nebo jiné hudební produkce. V altánu najdete bufet (expresso, pivo, limo, nanuky, párek v rohlíku, slané a sladké výrobky).

PRONÁJEM JAKO "CHALUPY"

Pokud máte rádi soukromí je možné pronájmou celou hlavní budovu jako "chalupu". V neposlední řadě získáte také výhodnější cenu ubytování. Oproti pronájmu klasické chalupy máte výhodu služeb penzionu, které si můžete přiobjednat a vylepšit si pobyt. Toto vám žádná jiná chalupa nenabídne - zatopení v krbu, snídaně, večeře, denní úklid a závěrečný úklid.

>>Zjistěte více informací o pronájmu chalupy<<

sodexo relax, flexi a darkovy pass rodinn pasy Jesenky senior pas pro 55 a vc Jesenky pass Mamutov Jesenky pass Mamutov
v arelu je wifi

2015 - 2017 Mamutov FUN s.r.o. - All Rights Reserved | XHTML 1.0 Transitional | CSS Valid | LINUX Powered | VEBdesign | Mamutov na FB |

Reference | Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti. Dětské tábory