TÁBORY A SOUSTŘEDĚNÍ

Mamutov je především místem pro školy, děti a mládež. Nabízíme zázemí pro dětské tábory, zdravotní pobyty, soustředění, sportovní turnaje a jiné skupinové pobyty. Celková kapacita areálu v létě je 90 míst (bez přistýlek), v zimě 22 míst (bez přistýlek). Mamutov je ideální táborová základna v Jeseníkách. Rádi vás přivítáme a osobně ukážeme areál, protože jinak než vlastní návštěvou nebudete vědět, že toto místo je to pravé pro vaši akci. Mamutov je táborovou základnou již přes 50 let !!!

Možnosti pronájmu

Ubytovací kapacita

Hlavní budova Podsadové stany

Říkáte si, že ubytování v podsadových stanech je přežitek? O toto ubytování děti nemají zájem? Není to pravda. V poslední době o ně stoupá zájem. Moderní podsadové stany toho umí nabídnout mnohem více. Hned to první a hlavní je nenahraditelná atmosféra. Ani chatička nedodá ten pravý táborový pocit (tábor - stanové městečko). Současné plachty nepropustí vodu dovnitř ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou omyvatelno podlahu, organizér na osobní věci a světlo, pohodlné matrace a polštář. Prostě vše jak chatička. Nespornou výhodou oproti chatičkám je možnost ubytovat děti jen po dvou. Výrazně se redukují "starosti" se šikanou, žalováním a obecně s tím, že 4 děti nemohou mezi sebou vyjít. Dvě si přece jen vždycky lépe sednou a ve dvou se to lépe táhne! Také je zde toho méně k rozbití a opravy jsou levnější. Není zde sklo v oknech. Při vedrech se také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji.

Vedlejší budova "vilka" Sklad MTZ "domeček"

Co můžete v areálu využívat

V létě

Kam za výlety a exkurzemi?

Pokud plánujete během tábora výlet, tak si stačí jen vybrat.

Dvouhodinovka primární prevence jako dárek

Ke každému skupinovému pobytu pro děti nabízíme ve spolupráci s neziskovou organizací Mamut dvouhodinovou (2x 45 minut) besedu primární prevence sociálně patologických jevů. Spíše pro děti od druhého stupně ZŠ. Děláno populárně naučnou formou. Beseda může být zaměřená například na netolismus - závislost na moderních vymoženostech, které jsou na táborech často diskutovány (mobily, PC, TV).
sodexo relax, flexi a darkovy pass rodinn pasy Jesenky senior pas pro 55 a vc Jesenky pass Mamutov Jesenky pass Mamutov
v arelu je wifi

2015 - 2017 Mamutov FUN s.r.o. - All Rights Reserved | XHTML 1.0 Transitional | CSS Valid | LINUX Powered | VEBdesign | Mamutov na FB |

Reference | Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti. Dětské tábory