ŠKOLY

Mamutov je především místem pro školy, děti a mládež. Prostředí přírody a čistého vzduchu, uzavřený areál, možnosti sportovního a zábavního vyžití přímo v areálu, v okolí možnosti různě náročných výletů i zajímavých exkurzí. Lyžařské kurzy cení uzavřenou budovu se společenskou místností pouze pro své žáky a blízkost sjezdovek s dobrými sněhovými podmínkami. Mamutov je také vzdělávacím místem pedagogických a sociálních pracovníků MŠMT.

Jaké akce mohou školy uspořádat

V letních měsících je možné ubytování na hlavní budově nebo v nových podsadových stanech s atmosférou blízkou k přírodě.

Možnosti v areálu

V létě V zimě

Kam za výlety a exkurzemi?

S třídou můžete vyrazit na výlet do krásné přírody, ale vždy je lepší mít nějáký cíl. Zábava v podobě letní bobové dráhy, ztělesněná historie pro podporu učiva v místě vojenského opevnění a muzeí, nebo získání povědomí například exkurzí v pivovaru, u výrobce bio potravin nebo regionálního produktu Staroměstské trubičky. Posuďte sami. Při rezervaci výletu vám rádi poradíme po telefonu či e-mailu s naplánováním výletu, na místě pak zapůjčíme mapy a poradíme s cestou a rezervacemi.

Dvouhodinovka primární prevence jako dárek

Ke každému školnímu pobytu alespoň na dvě noci nabízíme ve spolupráci s Občanským sdružením Mamut dvouhodinovku (2x 45 minut) besedu primární prevence sociálně patologických jevů. Tato beseda je uznatelná jako součást minimálního preventivního plánu školy.

Programové balíčky pro školy

Ve spolupráci s Občanským sdružením Mamut nabízíme školám různé programové balíčky (hotové školní výlety, školní akce na klíč). Stáhněte si katalog a podívejte se spolu s třídou, nebo pedagogickým sborem.

Výhody balíčků pro školy na Mamutově
sodexo relax, flexi a darkovy pass rodinn pasy Jesenky senior pas pro 55 a vc Jesenky pass Mamutov Jesenky pass Mamutov
v arelu je wifi

2015 - 2017 Mamutov FUN s.r.o. - All Rights Reserved | XHTML 1.0 Transitional | CSS Valid | LINUX Powered | VEBdesign | Mamutov na FB |

Reference | Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti. Dětské tábory